IMG_1865-1024x682
Miroslava Peťková Dip.C.Hyp.
BRATISLAVA, ŽILINA, ZAHRANIČIE
zakladateľka, dipl. klinická hypnoterapeutka, motivačná terapeutka a koučka, školiteľka lektoriek

Mirka vyštudovala klinickú hypnoterapiu vo Veľkej Británii a už viac ako 14 rokov sprevádza budúce maminky od počatia k materstvu. Ako diplomovaná hypnoterapeutka prvá predstavila Hypnopôrod – Monganovej metódu na Slovensku v roku 2011 a v roku 2014 založila organizáciu Hypnopôrod Slovakia. Okrem hypnopôrodu sa špecializuje na hypnoterapiu pre fertility, regresnú terapiu, zvládanie bolesti pomocou hypnózy a liečenie traumy. Zároveň je certifikovanou terapeutkou EFT (terapia emocionálnej slobody), dipl. master NLP (neurolingvistického programovania), životnou koučkou a šťastnou mamou dvojičiek 🙂

Mirka je členkou medzinárodných prof. organizácií:

  • GHSC - General Hypnotherapy Standard Council - Accredited Senior Practitioner
  • GHR - General Hypnotherapy Register
  • CNHC - Complimentary & Natural Healthcare Council
  • AHA - The American Hypnosis Association
Baška Gráčová
Mgr. Barbora Gráčová
BRATISLAVA a okolie
partnerka, psychologička, lektorka kurzov Hypnopôrod Slovakia™, laktačná poradkyňa, práca s rebozom

Som mama dvoch detí. Keďže som mala možnosť prežiť svoj druhý pôrod trochu inak ako je u nás zvykom a mala som možnosť využiť svoje vlastné úžasné vnútorné zdroje, ženskú silu, intuíciu v láskavom a rešpektujúcom prostredí, mám potrebu šíriť tieto skúsenosti ďalej, ktoré viac a viac rozširujem a prehlbujem.

Som večný študent, stále čítam, vzdelávam sa a 'rastiem'. Hľadám možnosti a spôsoby, ako ženám pomôcť a nasmerovať ich ku krásnemu pôrodnému zážitku bez traumy a bolesti.

Spájam psychológiu, vedu, skúsenosti uznávaných odborníkov, ale i rady starých mám a vlastné skúsenosti v jeden celok pre váš jedinečný zážitok z pôrodu v súlade s prírodou a využitím jej darov. Máme v sebe viac ako sme si vedomé a ja vám to pomôžem opäť v sebe nájsť.

ochranna-znamka--300x260
kgh-logo
ghr-logo-senior-practitioner-RGB-web
ghsc-logo-accredited-practitioner-RGB-web
iphm-logo-square-trainingprovider