Pomôžeme vám na ceste k vytúženému materstvu...

Najbližší termín kurzu:

23.09 - 24.09 2023

 

Túžba mať dieťatko vás môže premôcť ako žiadny iný pocit, aký ste kedy zažili. A ak sa vám to mesiac čo mesiac nedarí, zrazu zistíte, že na nič iné nemyslíte a máte problém sústrediť sa na ostatné aspekty svojho života. Obaja s partnerom môžete zažívať doteraz neznáme pocity oddelenosti či dokonca izolovanosti od sveta, pocity hlbokého smútku i strachu s otázkou, „čo to vlastne znamená“.

Ide tu o čas – a čas sa neúprosne kráti. Skutočnosťou totiž je, že v živote máme len obmedzené okno možností splodiť dieťatko – obmedzené optimálne plodné obdobie života.

Dnes má lekárska veda pre problémy s plodnosťou mnoho odpovedí.

No aj napriek všetkým prelomovým technologickým postupom liečby neplodnosti, aké dnes máme k dispozícii, tu stále chýba niečo veľmi dôležité. Navzdory mnohým úspechom lekárskej vedy došlo v posledných desaťročiach len k minimálnemu pokroku v oblasti liečby emocionálnej stránky problémov s počatím. 

A práve táto stránka je kľúčová, pokiaľ ide o úspešnosť liečby plodnosti.

Po ôsmych rokoch sa nám to konečne podarilo!

Ahoj Mirka,

konečne sa mi podarilo zistiť hodnotu HCG a je vysoká, tehotenský test som mala pozitívny, ale dala som si pre istotu urobiť aj krvný. Takže po 8. rokoch sa nám to konečne podarilo! 🙂 

Od začiatku som cítila, že tvoj program je ten posledný chýbajúci kúsok do našej mozaiky 🙂

Inak sa cítim výborne! Poobede si vždy pustím Tvoju relaxáciu a zobudím sa až na konci 🙂

Prosím, daj mi vedieť, kedy by si mala najbližšie čas, aby sme urobili ďaľšie sedenie alebo počutie 🙂 Naozaj mi to veľmi pomáha.

Ďakujem za všetku pomoc a podporu. 

Monika (38.r)

Jedným z najviac prehliadaných dôvodov, prečo sa mnohým ženám nedarí otehotnieť sú NEZNÁME PODVEDOMÉ PRESVEDČENIA a OBAVY alebo EMOCIONÁLNA TRAUMA.

hypno fertility

Mnohé vedecké štúdie dokazujú, že metódy, ktoré pracujú s telom aj mysľou zároveň, dokážu až trojnásobne zvýšiť vašu šancu na počatie a udržanie zdravého priebehu tehotenstva, či už prirodzene alebo s pomocou IVF.

Podľa štúdie, ktorá odznela na konferencii Európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukciu a embryológiu (ESHRE) v Berlíne, dokáže hypnoterapia účinne zdvojnásobiť úspešnosť liečby IVF. Výsledky ukázali: až 28% žien, ktoré podstúpili terapiu popri liečbe umelým oplodnením, otehotnelo, v porovnaní len so 14% žien z kontrolnej skupiny.

Podľa výsledkov ďalších štyroch štúdií, ktoré skúmali niekoľko stoviek žien s priemernou dĺžkou neplodnosti 3,5 roka, počalo až 42% žien v priebehu šiestich mesiacov od ukončenia programu. Zároveň u nich došlo k výraznému poklesu všetkých sledovaných psychických príznakov, vrátane depresie, úzkosti a hnevu.

Myseľ má nad telom nesmiernu moc. Telo je neustále pod vplyvom našich emócií, myšlienok, názorov či presvedčení. Hoci za neplodnosť môže byť zodpovedných viacero faktorov, naše emócie majú obrovskú schopnosť ovplyvňovať jemne vyvážený hormonálny systém nášho tela, ktorý riadi ovuláciu, produkciu spermií a tehotenstvo.
Hypnoporod

Ak máte pocit, že ste už vyskúšali takmer všetko od zmeny životosprávy, užívania doplnkov stravy, sledovania ovulácie, merania bazálnej teploty,  akupunktúry či rôznych cvičení a masáží a zatiaľ nič nefungovalo...

ALEBO

plánujete IVF

ALEBO

ste ešte len na začiatku cesty a chcete urobiť všetko pre to, aby ste maximalizovali vašu šancu na úspešné otehotnenie...

PODŤE S NAMI nahliadnuť hlbšie do seba, preskúmať svoje emocionálne a podvedomé bloky a zosúladiť svoju myseľ a telo tak, aby vytvorili optimálne podmienky pre počatie vášho vytúženého dieťatka.
Program HYPNO FERTILITY je špeciálne zostavený tak, aby vám pomohol:

zvýšiť až maximalizovať vaše šance pre úspešné otehotnenie a udržanie zdravého tehotenstva

identifikovať emocionálne a mentálne bloky, ktoré vám môžu brániť v počatí

obnoviť vášeň vo vašom vzťahu a intímnom živote

prinavrátiť telu zdravú rovnováhu, vitalitu a harmóniu ideálnu pre počatie

upraviť váš mesačný cyklus a hormonálnu rovnováhu prirodzenou cestou

zbaviť sa negatívneho myslenia a sklonom k depresiám, najmä ak sa o dietatko snažíte už dlhší čas

znovu objaviť svoju vnútornú silu ísť ďalej, aj keď máte chuť to vzdať

využívať špeciálne uvoľňovacie techniky pre elimináciu stresu a pre navodenie celkovej duševnej pohody a fyzického uvoľnenia a vytvorenie optimálnej duševnej, psychickej a fyzickej rovnováhy pre úspešné počatie vášho dieťatka

Najbližší termín kurzu HYPNO FERTILITY:

BRATISLAVA

23.09 - 24.09 2003

pre prihlášky prijaté do 31.08 2023

CENA:  240 EUR   197 EUR   

Náš kurz je vedený v malej komornej skupinke, aby sme vytvorili dôvernú atmosféru a dokonalé podmienky pre uskutočnenie pozitívnych zmien vo vašom najhlbšom vnútri. Liečivé meditácie, dôverné rozhovory, vzájomná podpora...

Prežijete s nami príjemný víkend v blízkom kruhu žien, ktorý vám zaručene pomôže naštartovať transformáciu na najhlbšej úrovni.

Miri, rada by som sa ti ešte raz poďakovala za všetku láskavú energiu, ktorú si investovala do svojej práce (skôr poslania mám pocit). Všetko je v najlepšom v poriadku, s babom sa máme dobre a bruško nám rastie 🙂 Katka

Ahoj Mirka, tak už sa aj u nás ľady pohli a od septembra som v tom! 🙂  Martina

Mirka, som veľmi rada, že som tvoj kurz objavila. Odporúčam ho odvtedy každej kamarátke. Aj ty máš zásluhu na tom, že som svoje bábätko mohla priviesť na tento svet. Za to si zaslúžiš ešte jedno veľké ĎAKUJEM! Majka

Venujte si jeden víkend, ktorý môže zmeniť celý váš život. Rezervujte si svoje miesto už DNES
Tešíme sa na vás! 🙂