Sme najdlhšie pôsobiaca organizácia špecializujúca sa na kurzy hypnopôrodu na Slovensku. Našim kurzom dôveruje už viac ako  5000 spokojných mamičiek a oteckov, ktorí absolvovali naše kurzy, vrátane lekárov, pôrodných asistentiek, dúl či známych slovenských osobností. 

Naša práca je našim životným poslaním a je pre nás potešením môcť vás sprevádzať na vašej jedinečnej ceste k pozitívnemu zážitku z pôrodu 🙂

NAŠE DOTERAJŠIE VÝSLEDKY: 

Aby sme zaručili maminkám kontinuálnu kvalitu našich kurzov, pravidelne organizujeme vlastné prieskumy. Do nášho posledného prieskumu sa anonymne zapojilo 150 našich hypnomaminiek a tu sú výsledky:

80 % našich hypnomaminiek nepoužilo počas pôrodu žiadne lieky od bolesti

86 % našich hypnomaminiek rodilo vaginálne

67 % našich hypnomaminiek rodilo menej ako 12 hodín

98% našich hypnomaminiek odporúča naše kurzy ďalej

Hypnomaminkám sme k dispozícii počas celého tehotenstva, pôrodu aj po ňomPo kurze sa pravidelne stretávame minimálne raz do mesiaca na 2h lekcie za účelom trénovania naučených techník a relaxácií a vzájomnej podpory. Tieto stretnutia majú naše hypnomaminky grátis.

Okrem pravidelných podporných stretnutí hypnomaminiek ponúkame našim maminkám mnoho bonusových a doplnkových kurzov za zvýhodnené ceny.

Naše kurzy sú špeciálne zostavené a prispôsobené potrebám slovenských mamičiekVšetky materiály sú v slovenskom jazyku.

Mamičky po absolvovaní kurzu získavajú prístup do našej uzavretej podpornej skupiny hypnomaminiek a tiež prístup na našu VIP stránku s množstvom bonusových materiálov, mp3 relaxácií, videí a pod.

Naše kurzy sú vyhľadávané a odporúčané slovenskými pôrodníkmi a pôrodníčkami, zúčastňujú sa ich lekári, pôrodné asistentky, duly aj známe slovenské osobnosti

 

Nenechajte si ujsť kurz predpôrodnej prípravy, ktorý môže zmeniť celý váš život.

Termíny a cenník kurzov Hypnopôrod Slovakia